درباره ما

کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک نجوا(شعبه مطهری)

كلينيک شنوايي و سمعک نجوا با بيش از ۱۲ سال سابقه، زير نظر متخصصين شنوايي شناسي فارغ التحصيل از دانشگاه علوم پزشكي تهران فعاليت خود را شروع كرد. كلينيک نجوا از ابتداي فعاليت خود دوشعبه تخصصي براي كودكان و بزرگسالان تشكيل داد. شعبه كودكان اين كلينيک در بيمارستان كودكان تهران واقع است و شعبه تخصصي سمعک بزرگسالان در خيابان مطهري افتتاح گرديد. متخصصين كلينيک سمعك نجوا از اساتيد و مدرسين دانشگاه پزشكي هستند و بيش از دهها كتاب را ترجمه و تاليف كرده اند. هر سال متخصصين اين كلينيک در كنگره هاي ملي و بين اللملي شنواي شناسي، گوش و حلق و بيني، مغز و اعصاب و بيماري هاي كودكان به عنوان سخنران حضور دارند.

شعبه تخصصي تجويز سمعک، درمان وزوز گوش، درمان سرگيجه و ارزيابي شنوايي ساليانه بيش از ۲۰۰۰ بيمار را ارزيابي و مديريت مي كند. همچنين شعبه نوزادان و كودكان اين كلينيک ساليانه بيش از ۶۰۰۰ نوزاد و كودک را ارزيابي و تجويز سمعک مي كند.

شعار مجموعه كلينيک نجوا ارائه جديدترين و به روزترين خدمات باليني به بيماران عزيز كشورمان است، زيرا بر اين باوريم كه هر ايراني لايق بهترين ها است.

چه خدماتي در کلينيک مطهری (نجوا) ويژه است؟

 1. کلينيک نجوا، کلينيک مورد اعتماد بسياري از موسسات و ارگان هاي خيريه است و ساليانه حدود 150 سمعک در مناطق محروم توسط متخصصين تجويز مي شود. که تمامي اين خدمات رايگان بوده است.
 2. کلينيک نجوا تنها کلينيک شنوايي و سمعک کشور است که بخش ارزيابي و درمان و تجويز سمعک بزرگسالان با نوزدان متفاوت است. زيرا بر اين باوريم اين دو طيف کاملا جداگانه ايي دارند و بايد متخصص و تجهيزات اختصاصي براي هر رده سني تعبيه شود. خوشبختانه در سال 1397 در بخش بزرگسالان بيش از 2500 بيمار و در بخش نوزادان و کودکان بيش از 5000 بيمار ارزيابي و درمان شده اند.
 3. در کلينيک نجوا در سال 1391 بخش مخصوص درمان وزوز و سرگيجه با کمک متخصصين مغز و اعصاب، متخصصين روانپزشکي و متخصصين گوش و حلق و بيني تاسيس شد و خوشبختانه به عنوان يک کلينيک تخصصي در زمينه درمان وزوز گوش ساليانه بيش از 700 بيمار با مشکلات وزوز گوش و سرگيجه را درمان مي کنند.
 4. کلينيک نجوا از بدو تاسيس اصول خود را برپايه هاي علمي روز دنيا بنا نهاده است. ازاينرو از سال هاي اوليه تاسيس اين کلينيک هر ساله متخصصين اين مجموعه در تمامي کنگره هاي ملي و بين المللي شنوايي و سمعک، بيماري هاي گوش و حلق و بيني، مغز و اعصاب و نوزادان و کودکان به عنوان سخنران حظور داشته اند.
 5. در کلينيک نجوا قبل از تجويز سمعک بيمار مي تواند سمعک مورد نظر خود را تست کند که اين امر موجب مي شود بيماران از لحاظ رواني آمادگي کامل جهت دريافت سمعک را داشته باشند.
 6. در کلينيک نجوا بعد از تجويز سمعک بيمار در طول 1 سال اول مي تواند در هر زماني که مايل باشد از خدمات رايگان ارزيابي و تنظيم سمعک استفاده کند.
 7. در کلينيک نجوا بيماران اين حق را دارند که سمعک خود را 7 روز تست کنند و اگر رضايت نداشتند مي توانند سمعک خود را مرجوع کنند يا مدل ديگري را تست کنند.
 8. در کلينيک نجوا هيچ وقت کميت در اولويت نبوده بلکه سرلوحه کار اين کلينيک کيفيت خدمات است. ازاينرو براي بيماراني که قصد خريد سمعک دارند در تايم هاي مناسب و خلوت بيمار توسط متخصصين تيم نجوا به طور دقيق ارزيابي و مشاوره مي شوند که تمامي اين خدمات رايگان است و هر بيمار مي تواند از 1 ساعت مشاوره و تست رايگان بهره ببرد.
 9. به منظور ارج نهادن به بيماران عزيز کشورمان که مشکل حرکتي ومعلوليت هاي خاص دارند و براي جانبازن عزيز کشورمان، برنامه ويزيت بيمار در منزل توسط متخصص مربوطه (هوم ويزيت) براي اولين بار در کشور توسط کلينيک نجوا راه اندازي شد که خوشختانه در ساليان گذشته بيش از 400 بيمار با اين برنامه تحت تجويز سمعک قرار گرفته اند.
 10. از آنجاييکه هيچ بيماري نبايد از نعمت شنيدن محروم شود. در کلينيک نجوا براي افراد کم درامد و هم وطناني که شمکل مالي دارند تجويز سمعک به صورت اقساط طولاني مدت و بدون بهره انجام شد. فقط در سال 1397 از 1200 سمعک تجويز شده حدود 540 سمعک به صورت اقساط تجويز شده است.
 11. کلينيک شنوايي و سمعک نجوا به عنوان تنها کلينيک شنوايي و سمعک نجوا مجوز رسمي ويزيت بيماران خارجي را دارا مي باشد و ساليانه حدود 300 بيمار از کشورهاي افغانستان، پاکستان، آذربايجان، عراق، اقليم کوردستان عراق در اين کلينک ويزيت مي شوند.
 12. کلينيک شنوايي و سمعک نجوا به عنوان کلينيک مادر، بيش از 50 نمايندگي در تمامي استان هاي کشور دارد.
 13. همچنين کلينيک شنوايي و سمعک نجوا با در اختيار داشتن لابراتوار اختصاصي سمعک مي تواند در کمترين زمان ممکن سمعک و قالب بيماران را تهيه کند. ازاينرو براي بيماران ساکن در ساير استانها اين امکان وجود دارد به صوت يک روزه ارزيابي، مشاوره، قالب گيري، تجويز، تنظيم و در نهايت سمعک تحويل بيمار داده شود.

با متخصصين تيم نجوا بيشتر آشنا شويد:

 • دکتر وحيد مرادي: متخصص شنوايي شناسي و فارغ التحصيل از دانشگاه تهران، رتبه يک تخصص
 • فاطمه گروسي: متخصص شنوايي شناسي و فارغ التحصيل از دانشگاه تهران و شهيد بهشتي
 • فاطمه فتحی :کارشناس شنوایی‌شناسی فارغ‌التحصیل از دانشگاه علوم‌پزشکی شهیدبهشتی
 • فاطمه  صادقیان:فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران

متخصصين همکار تيم سمعک نجوا:

متخصص گوش و حلق و بيني:

 • دکتر فائزه حسين نژاد: متخصص گوش و حلق و بيني
 • دکتر بهرام ملکوتي: فوق تخصص گوش و حلق و بيني نوزادان و کودکان
 • دکتر رسول فرج الهي: متخصص گوش و حلق و بيني

متخصص مغز و اعصاب:

 • دکتر بهنام جبه داري: متخصص مغز و اعصاب بزرگسالان
 • دکتر حسين محبي: فوق تخصص مغز و اعصاب نوزادان و کودکان

متخصص روانپزشکي:

 • دکتر بهروز جليلي: فوق تخصص روانپزشکي نوزادان و کودکان
 • دکتر هادي معتمدي: فوق تخصص روانپزشکي بزرگسالان

متخصص نوزادان و کودکان:

 • دکتر کامبيز هرمان مقدم: فوق تخصص بيماري هاي نوزادان و کودکان

متخصص ژنتيک:

 • آزمايشگاه ژنتيک سلاله: فوق تخصص ژنتيک

اميدواريم با اتکا به دانش خود و دعاي هموطنان عزيزمان بتوانيم خدمتي هرچند کوچک به شما عزيزان ارائه دهيم.

در صورت هرگونه سوال با ما در تماس باشيد:

02188343584

02188492046

09109259377

با مديريت کلينيک نجوا از طريق ايميل در ارتباط باشيد:

ايميل:

vmoradi87@gmail.com

در کمتر از 1 ساعت ايميل شما جواب داده مي شود.